Basında Yeşil Çocuk

EKOIQ Yeşil İş Yeşil Yaşam Dergisi  / Temmuz – Ağustos 2107

“Yeşil Çocuk” doğa ile çocuklar arasında bağ kuruyor
Çocuğunuzun doğa ile bağ kurmasını, sağlıklı beslenmesini, ekolojik yaşamı tanımasını ve yeryüzünü tüm canlılarla paylaştığının farkında olmasını istiyorsanız YesilCocuk.com tam size göre! Site üzerinden çocuklara yönelik yeşil yaşam etkinlikleri, eğitimler, atölyeler, ürünler ve yararlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Maison Française Türkiye / Eylül 2107

Çocuklara Yeşil Yaşam Rehberi
Doğa ile bağ kurmak, çocukların bedensel ve zihinsel gelişimlerini olumlu etkiliyor. Doğayı koruma bilinci kazanan çocuklar, daha iyi bir gelecek ve temiz bir dünya için çalışmanın önemini anlıyor.
Çocuklar için doğal yaşam etkinlikleri, eğitimler, atölyeler, organik beslenme ve daha birçok yararlı bilgiye YesilCocuk.com adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. yesilcocuk.com

maison française türkiye yeşil çocukYeşil Çocuk Maison Française Türkiye

Maison Française Türkiye Junior / Ekim 2107

Doğa ile bağ kuran küçükler
Çocuklarına iyi ve sağlıklı bir yaşam sağlamak isteyen ebeveynler, daha anne karnındayken doğa dostu seçenekler araştırmaya başlıyor. Ailelerin doğal gıda, oyuncak, giyim gibi birçok konuda bilgiye ihtiyaçları olduğunu fark eden Aslı Dede, kurduğu YesilCocuk.com sitesinde reklamdan uzak gerçek bilgiler veriyor.

Basında Yeşil Çocuk