Çocukla tatil için Ailemle Geziyorum seçenekleri

Çocukla tatil için Ailemle Geziyorum farklı seçenekler sunuyor. Butik ve temalı seyahat uzmanı Sacred7 Travel 5-12 yaş grubu çocuklara özel aile programları hazırlıyor.

Çocukla tatil

Okulların sömestr tatiline girmesiyle aileler çocuklarını tatile götürme planları yapıyor. Sacred7 Travel sömestr ailelere farklı bir alternatif sunuyor ve Ailemle Geziyorum’u öneriyor.

“Ailemle Geziyorum” hizmeti ile turizm alanında 2 farklı segmentte uzmanlaşmış BenKaçtım ve Sacred7 Travel’ın ortak çocuk projesinde buluştu.

Çocukla Tatil için Ailemle Geziyorum projesi Ömer Kokal danışmanlığında hazırlandı

Sacred7 Travel ve BenKaçtım’ın tasarladığı Ailemle Geziyorum, 5-12 Yaş aralığında çocuklara başta ülkemizin kültür zenginlikleri olmak üzere, dünyada gezgin olmak için eğlenceli ve öğretici programlarla yola çıkıyor. Ailemle Geziyorum’da öncelikle çocukların dilinden iletişim kuruluyor.

Sacred7 Travel ve BenKaçtım çocuklara bilgiyi net, hatasız ve eğlenceli bir içerikle programlarını oluşturuyor. Bunun için ise “Efsane İstanbul” çocuk gezgin kitaplarının yazarı Ömer Kokal’ın danışmanlığından faydalanılıyor. Sacred7 Travel ve BenKaçtım tarihi canlandırmak, çocuklara bu eşsiz coğrafyayı anlatmak için kostümler, kurgular, şifreler, masallar, hazine avcılığı, yaratıcı dramalar ve yazılı materyallerle zenginleştirilmiş bir program sunuyor.

Çocuklar için yaratıcı tatil programları

Bir yıldır hizmet veren Ailemle Geziyorum tatil seçenekleri Türkiye’nin önde gelen okullarından talep alıyor. Kurumsal şirketlerin insan kaynakları bölümleri de Ailemle Geziyorum tatil seçeneklerine ilgi gösteriyor.

Sacred7 Travel ve BenKaçtım yetkilileri en son Mersin’den bir anne-oğul ve Zonguldak’tan bir baba-kızın gezilere katıldığını söylüyor. Ailelere 5-12 yaş grubundaki çocuklarını 5 yıldızlı her şey dâhil konseptlerine hapsetmemelerini öneriyor.

Sömestr’de Güney Afrika, İstanbul içinde Arkeoloji Müzesi Hipodrom Meydanı ve Ayasofya Yerebatan gezileri ve yaz tatili için Doğa Benim Çocukluk & Sevdaluk Doğu Karadeniz tatili çocuklu tatil yapan ailelere özel içerikle hazırlanıyor.

Butik ve temalı tatiller

Sacred7 Travel yurtiçi, yurtdışı, İstanbul içi, aile, yeme-içme-keşif ve sanat gezileri konseptleri altında butik ve temalı seyahatler organize ediyor.

“Anneler ve Çocuklara Özel” kültür gezileri düzenliyor.

2010 yılında iki kadın girişimcinin kurduğu Sacred7 Travel kurumlara ve kişilere özel seyahat programları hazırlıyor.  Başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin her köşesinden, dünyaya açılan sıra dışı gezilere ilişkin bilgiyi www.sacred7travel.com adresinden alabilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki İçerikÇocuklar doğa en iyisini bilir ile keşfediyor
Sonraki İçerikDoğada Saklambaç ile hayvanları keşif
Editör
Çiçek Çinko - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sanat Tarihi mezunu. Sanat sepet sever. İsminden mütevellit doğası gereği yeşile yakınlığını/yatkınlığını yeniden keşfe çıkmasını sağlayan Aslı Dede ile yolları buluşan okur, yazar, düzeltir. Yesilinasli.com ve Yesilcocuk.com editörü. Aslı Dede ile Yeşil Yaşam radyo programlarının asistanı.

CEVAP VER