Ekolojik Aile Kampı: Masal bu ya

“Hep beraber uzaklaşalım şehirden ve düşelim köy yoluna. Fethiye’deki Yanıklar köyünde bulunan Pastoral Vadi’de buluşalım. Dört gün boyunca birbirimize ve doğaya bağlanalım, oyun oynayalım, farkındalığımızı artıralım. Son 8 senedir, yetişkinlerle oyun oynadım, onlara masal anlattım ve anlattırdım, yaratıcılık ve farkındalık üzerine etkinlikler düzenledim. Aslında bütün bu aktiviteleri çocuklarımızla da yapabiliriz. O nedenle bu kamp, sadece çocuklar için değil, sadece yetişkinler için değil, 4-99 yaş arasındaki herkes için.” diyor Masalcı Sanat Terapisti Judith Malika Liberman.

Judith bizi Masal Kampı’na şu sözlerle davet ediyor: “Son yıllarda masal anlatarak, binlerce insanla bir araya gelme fırsatım oldu. Ve aslında şehir hayatındaki en büyük eksikliklerimizden birinin “bir araya gelme ihtiyacı” olduğunu düşünmeye başladım. İnsan olarak, kardeş olarak, dost olarak aramızdaki bağı bir daha hissetmeye ihtiyacımız var. O nedenle hepinizi bu yaz, birkaç günlüğüne köy olmaya çağırıyorum.”

Programda dolu dolu eğlence, masal, yoga, nefes ve hareket, müzik, şarkı, sanat, drama oyunları, deli yarışmalar ve masaüstü oyunları var.

Sabahtan akşama kadar etkinliklere katıldıktan sonra gece ateş başında masal anlatılacak. Pastoral Vadi Ekolojik Yaşam Çiftliği’nin odun ateşinde pişen nefis yemekleri, çayları, kuzinede köpük dolu kahveleri ve sohbetleri de kampın keyfine keyif katıyor.

Ne zaman? 28 Haziran – 2 Temmuz  veya 3- 7 Ağustos

Haziran Ekibi
Judith, Bilge, Latife, Apo, Ulaş, Gonca, Onur, İmge

Ağustos Ekibi
Judith, Bilge, Latife, Apo, Ulaş, Yeşim

Kim kim?
Judith Liberman (Masalcı ve Sanat terapisti)
Bilge Omala (Yoga Hocası ve Çocuk Yogası Uzmanı)
Gonca Tanrıseven Göde (Sanatçı ve Sanat Eğitmeni)
Onur Erol (Orff Eğitmeni)
İmge Erol (Masalcı ve Eğitmen)
Latife Tunç (Fotoğrafçı ve Oyunbaz)
Apo Ateş (Dramacı ve Özel Eğitmen)
Ulaş (Hayalbaz ve Her Şeyi Yapabilen)
Yeşim Çıtak (Senarist ve Çıtlak)

Fiyatlara dahil olanlar
– Taş, kerpiç ya da ahşap, paylaşımlı evlerde 4 gece konaklama
– Program boyunca 3 öğün nefis yemekler
– Tatlılar ve sağlıklı atıştırmalıklar, sınırsız çay ve bitki çayları ile köpüklü kahveler
– Etkinliklerde kullanılacak malzemeler
– Etkinlik programı

Bilgi ve kayıt için: Dilek İyigün – anlatmaokulu@gmail.com

CEVAP VER