Basında Yeşil Çocuk

Yeşil Çocuk hakkında basında yayınlanan haberlerden bazıları.

“Yeşil Çocuk” doğa ile çocuklar arasında bağ kuruyor

Çocuğunuzun doğa ile bağ kurmasını, sağlıklı beslenmesini, ekolojik yaşamı tanımasını ve yeryüzünü tüm canlılarla paylaştığının farkında olmasını istiyorsanız YesilCocuk.com tam size göre! Site üzerinden çocuklara yönelik yeşil yaşam etkinlikleri, eğitimler, atölyeler, ürünler ve yararlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

EKOIQ Yeşil İş Yeşil Yaşam Dergisi / Temmuz-Ağustos 2017

Doğa ile bağ kuran küçükler

Çocuklarına iyi ve sağlıklı bir yaşam sağlamak isteyen ebeveynler, daha anne karnındayken doğa dostu seçenekler araştırmaya başlıyor. Ailelerin doğal gıda, oyuncak, giyim gibi birçok konuda bilgiye ihtiyaçları olduğunu fark eden Aslı Dede, kurduğu YesilCocuk.com sitesinde reklamdan uzak gerçek bilgiler veriyor.

Maison Française Türkiye Junior / Ekim 2017

Çocuklara Yeşil Yaşam Rehberi

Doğa ile bağ kurmak, çocukların bedensel ve zihinsel gelişimlerini olumlu etkiliyor. Doğayı koruma bilinci kazanan çocuklar, daha iyi bir gelecek ve temiz bir dünya için çalışmanın önemini anlıyor.
Çocuklar için doğal yaşam etkinlikleri, eğitimler, atölyeler, organik beslenme ve daha birçok yararlı bilgiye YesilCocuk.com adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. yesilcocuk.com

Maison Française Türkiye / Eylül 2017

Doğayı Seven Çocuklar için YesilCocuk.com

Çocuklar için doğal yaşam haberleri ve yararlı bilgilerin yer aldığı YesilCocuk.com sitesinin kurucusu Aslı Dede, aynı zamanda yeşil etkinlik, atölye ve sosyal sorumluluk projeleri de geliştiriyor. Ekolojik yaşama ilgisi, pazarlama iletişimi bilgisi ve deneyimi ile 2006 yılından bugüne yeni fikirler üretiyor.

EKOIQ Yeşil İş Yeşil Yaşam Dergisi  / Eylül – Ekim 2018