Doğal şekersiz kahvaltılık atıştırmalık fıstık ezmeleri

Doğal şekersiz kahvaltılık atıştırmalık fıstık ezmeleri ile Seren’in Doğal Dünyası çocukların seveceği yedi farklı seçenek sunuyor. Osmaniye fıstığından üretilen vegan fıstık ezmesi katkı koruyucu içermiyor.

Doğal şekersiz kahvaltılık atıştırmalık

Çocuklarına kahvaltı ve atıştırmalık için farklı seçenekler arayan ya da vegan beslenenler için iyi haber. Seren’in Doğal Dünyası yedi farklı çeşit fıstık ezmesi üretiyor.

Fıstık ezmelerinin elmalı tarçınlı, hurmalı susamlı, hindistan cevizli, spirulinalı hurmalı, kakaolu, keçiboynuzlu ve sade çeşitleri bulunuyor.

Osmaniye’nin sevilen fıstıklarından üretilen çeşit çeşit fıstık ezmesi Ekmek üzerine, pancake ve krepler ile kullanılabilir.

Doğal şekersiz kahvaltılık

Bsleyici, lezzetli ve içeriğinde şeker, koruyucu, katkı olmayan doğal enerji deposu fıstık ezmesi uzun süre tok tutuyor. Bu nedenle çocuklara özellikle kahvaltı için ebeveynlere yardımcı olabilir.

Güçlü protein kaynağı olan fıstık ezmeleri vegan beslenenleri de mutlu ediyor.

Kahvaltı ve atıştırmalık olarak kolay, rahat kullanım sunan lezzetli fıstık ezmesinin bağışıklık sistemini güçlendirici ve  antioksidan özelliği olduğu da biliniyor.

Şekeriz, katkısız ve lezzetli seçenekler arayanlar için Türkiye’de böyle zengin çeşit sunan doğal ürünlerin olması mutluluk veriyor.

Temiz üretim yapan üreticilerin koşullarının sürdürülebilir olması ve üreticilerin çoğalması için, temiz içerikli ürünleri almayı seçerek onları desteklememiz çok önemli.

Doğal şekersiz kahvaltılık atıştırmalık

Doğal içerikli fıstık ezmelerinin çocukların gelişiminde olumlu etkileri olduğu belirtiliyor.

Çocukların seveceği farklı lezzet seçenekleri üzerinde çalışan Seren’in Doğal Dünyası fıstık ezmesi olarak yedi farklı çeşit üretiyor.

Osmaniye’nin sevilen meşhur yer fıstıklarından üretilen çeşit çeşit fıstık ezmeleri 250 gramlık cam kavanozlarda satışa sunuluyor.

Seren’in Doğal Dünyası adil ticareti destekliyor

20 yıl kurumsal iş yaşamı deneyimi sonrası, 2019 yılında yola çıkan Seren’in Doğal Dünyası değişen yaşam biçimine yönelik doğal ve sağlıklı beslenme ihtiyacı için çalışıyor.

Ürün içerikler doğal, iyi tarım ve adil ticareti benimseyen üreticilerden sağlanıyor. Güvenilir hammaddeler ile glutensiz, ilave şekersiz, vegan, katkı maddesiz ve koruyucusuz reçeteler ile hazırlanıyor. Üretim atölyesi Bodrum’da bulunuyor.

CEVAP VER