KidzMondo Yaz Kampı ile çocuklar doğayı keşfediyor

Çocukların günlerini dolu dolu geçireceği KidzMondo ve Hilton İstanbul Bosphorus işbirliğiyle düzenlenen Açık Hava Yaz Kampı başladı.

15 Eylül’e kadar devam edecek olan KidzMondo Açık Hava Yaz Kampı‘na katılan çocuklar, sanat atölyeleriyle becerilerini keşfedecek, botanik atölyelerde doğayla kucaklaşma ve yaşıtlarıyla sosyalleşme şansı bulacak.

Tüm gün eğlence ve öğrenceye yönelik aktivitelerin yapılacağı kampa katılan kampçılar, dans atölyesinde KidzMondo dansını öğrenmenin yanı sıra kendi oluşturacakları koreografiler sayesinde gönüllerince eğlenebilecekler.

KidzMondo Yaz Kampı, 15 Eylül’e kadar haftalık olarak gerçekleştirilecek.

Çocuklar çevre bilinci kazanıyor

Her gün Hilton şefleriyle birlikte farklı lezzetler hazırlayarak mutfağın eğlenceli dünyasını keşfedecek olan minikler, Hilton’un büyük ve yemyeşil arazisinde doğayla kucaklaşacak ve bahçıvanların yardımıyla doğa keşfi, fidan ekimi, ağaçları tanıma, bahçe hazırlama, çiçek ekimi ve sanat atölyeleri için doğal malzeme toplama gibi daha birçok keyifli aktivite çalışmalarıyla çevre bilinci kazanacaklar.

KidzMondo ile meslekleri deneyimleme fırsatı

Sanat atölyeleri kapsamında boyama atölyesi, takı atölyesi, oyuncak kukla atölyesi, geri dönüşüm atölyesi, baskı atölyesi, slime yapımı ve serbest resim atölyesi gibi yaratıcılığı ve el becerisini geliştirmeye yönelik çalışmaların yapılacağı kamp boyunca, her gün 2 kampçı 30 dakika boyunca Hilton İstanbul Bosphorus’un resepsiyonunda “KidzMondo Hilton Resepsiyonisti” kıyafetiyle bir meslek edinme sürecini tecrübe edecek.

CEVAP VER