Organik okul hazırlık ürünleri Tchibo’da

Organik okul hazırlık ürünleri ile Tchibo çocuklara sağlıklı seçenekler sunuyor. Organik pamuklu tişört, pantolon, tayt, body, elbise, çorap ve iç giyimden ekolojik FSC standartlarına uygun üretilen ahşap çalışma masasına kadar okul alışverişi ihtiyaçlarınız için Tchibo’ya bir gözatın.

Organik Okul

Tchibo, 2008’den sürdürülebilirlik çalışmalarını tüketicilerle paylaşarak yüzde yüz sürdürülebilir olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Kahvelerinin yüzde 40’ı sürdürülebilir çiftçiliklerden sağlanıyor. Tekstil ürünlerinin yüzde 80’i organik pamuktan elde ediliyor. Ahşap ürünlerin yüzde 60’ı ekolojik süreçlere zarar vermediği onaylayan Forest Stewardship Council (FSC) standartlarına uygun üretiliyor.

Organik okul hazırlığında organik pamuklu giyim seçenekleri

Tchibo doğa dostu sürdürülebilir giyim koleksiyonu insan ve doğa için sağlıklı koşullarda üretiliyor. Tekstil ürünlerinin yüzde 80’ini organik pamuktan üreten Tchibo dünyanın en büyük üçüncü organik pamuk kullanan satış kanalı oldu.

Yeni okul yılına özel hazırlanan “Tchibo ile Okula Hazırım” temasında 4-14 yaşa için organik pamuk ile üretilen tişört, pantolon, tayt, body, elbise, çorap ve iç giyim ürünleri bulunuyor.

Organik Pamuklu Çocuk Giyim

Sadece internet mağazasında bulunan bebek ve 4-11 yaş koleksiyonu “Minikler Tarzını Konuşturuyor” sevimli baskıları, cıvıl cıvıl tasarımlarıyla miniklerin dünyasına renk katıyor. Koleksiyonda organik pamuklu kumaşlardan üretilmiş birbirinden rahat iç çamaşırlarından pijamalara, tişörtlerden elbiselere birçok ürün bulunuyor.

Ekolojik süreçlere zarar vermeyen ahşap mobilyalar

Tchibo’daki ahşap ürünlerin yüzde 60’ı ormanların biyolojik çeşitliliğine, verimliliğine ve ekolojik süreçlerine zarar vermeden elde edildiğini onaylayan Forest Stewardship Council (FSC) standartlarına uygun.

Tchibo, 2014 yılından bu yana kataloglarını da FSC standartlarına uygun üretilen kağıtlara basıyor ve tüm bahçe mobilyası ürünlerini yüzde 100 Forest Stewardship Council (FSC) sertifikalı materyallerden üretiyor.

Ekolojik Çalışma Masası

Tchibo organik ve ekolojik ürünlerine www.tchibo.com.tr internet mağazasından, 444 28 26 telefonla sipariş hattından ve Tchibo mağazalarından ulaşabilirsiniz.

  • Organik okul hazırlığı için “Tchibo ile Okula Hazırım” temasından

Organik Pamuklu Tişört : 32,95 TL
Organik Pamuklu Payetli Tişört : 32,95 TL
Fonksiyonel Çocuk Çalışma Masası : 1499 TL
Çalışma Masası Lambası, 90853, 179,95 TL

  • “Minikler Tarzını Konuşturuyor” koleksiyonundan organik ürünler

2 Adet Organik Pamuklu Atlet: 39,95 TL
5 Çift Organik Pamuklu Çorap: 34,95 TL
Organik Pamuklu Rahat Pantolon: 59,95 TL
Organik Pamuklu Jersey Elbise ve Tayt: 69,95 TL
2 Adet Organik Pamuklu Uzun Kollu Tişört: 59,95 TL
Organik Pamuklu Salopet Elbise: 79,95 TL
Organik Pamuklu Çocuk Uyku Tulumu: 129,95 TL
Organik Pamuklu Pijama: 69,95 TL
3 Adet Organik Pamuklu Uzun Kollu Body: 59,95 TL

CEVAP VER