Yarıyıl tatili Ahşap Oyuncak Yapımı Atölyesi

Yarıyıl tatili Ahşap Oyuncak Yapımı Atölyesi için hazır mısınız? Gel Oyna Tea Time etkinlikleri kapsamında sabah ve öğleden sonra düzenlenen atölyelerde çocuklar ahşap malzemeler ile doğal oyuncaklar yapıyor.

Yarıyıl tatili Ahşap Oyuncak

Yarıyıl Tatili Ahşap Oyuncak Yapımı atölye etkinliğine katılanlar, çocuklara göre hazırlanmış ahşap malzemeler ile, çocuklara uygun koşullarda güvenli bir şekilde “zımparalama, çakma, birleştirme ve boyama” teknikleri ile atölyedeki tahta oyuncak zenginliğini de görerek kendi oyun ve oyuncaklarını tasarlayıp üretecekler.

Yarıyıl Tatili Ahşap Oyuncak Yapımı Atölyesi katılım

Gel Oyna tarafından organize edilen Yarıyıl Tatili Ahşap Oyuncak Yapım Atölyesi, sabah 10.30-12.00 ve öğleden sonra 14.30 – 16.00 saatleri arasında gerçekleşiyor.

Farklı yaş gruplarının aynı anda çalışabildiği atölyenin katılım bedeli 50.00 TL olarak belirlenmiş. Gruplar için özel indirim uygulanıyor.

Atölye çalışmasına katılmak için önceden telefonla veya e-posta ile rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

  • Yarıyıl Tatili Ahşap Oyuncak Yapımı Atölyesi Rezervasyon
    Tel: 0 216 363 3844 – e-posta: geloynaetkinlikleri@ gmail
    Adres: Bostancı Mah. Emanet Sok. No:43/B Kadıköy / İstanbul

Gel Oyna Ahşap Oyuncak atölyesindeki zengin ahşap oyuncak çeşitliliğini görmek için her zaman atölyeyi ziyaret edebilirsiniz. Yetişkin eğitimleri için de arayıp bilgi alabilirsiniz.

Yarıyıl tatili Ahşap Oyuncak
Ahşap Oyuncak Yapım Atölyesi sırasında Şule Şenol çocuklarla birlikte.

Gel Oyna nasıl kuruldu?

Şule Şenol, 2002 yılında Gel Oyna’yı kurup ekolojik oyuncak satışına başladı. 2003’de bir veli inisyatifi ile Oyunevi ve 2005’de “Oyun, Sanat ve Zanaat Derneği” kuruluşunda görev aldı.

2005 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde Avrupa Birliği destekli ahşap oyuncak girişimcilik eğitiminde eğitmen ve koordinatör olarak çalıştı.

Oyun ve oyuncak tasarımı ile ilgili kitaplar hazırladı. 2006 yılında çocuklarının da gitmiş olduğu Waldorf ve Montessori okullarındaki deneyimlerini aktardığı Alternatif Eğitim Derneği kurucuları arasında yer aldı.

2008-2015 yılları arasında Meydan İstanbul AVM, Meydan AVM Merter ve Citys Nişantaşı AVM’de “Gel Oyna ile Ahşap Oyuncak ve Oyun Etkinlikleri” düzenledi.

Şule Şenol’un İstanbul Bostancı’da açtığı Gel Oyna Ahşap Oyuncak ve Oyun Atölyesi’ni ziyaret edip tahta oyuncakların zenginliğini görmenizi tavsiye ederiz. Sanki bir Ahşap Oyun ve Oyuncak Müzesi gezmiş gibi hissediyorsunuz.

Gel Oyna’da farklı aktivitelerden oluşan T-istasyonu Projesi ve Sesli Kitap çalışmaları da gerçekleştiriliyor. Atölye okul gruplarına da hizmet sunuyor.

“Çocuğum neyle, nasıl, ne zaman oynasın?” sorularına yanıt arayanlar bilgileniyor. Atölyede sunulan oyuncaklar ve oyun araçları ile çocuklar ve yetişkinler oynayabiliyor.

Atölyedeki farklı etkinlikler ve aktiviteler çocukların ruhsal ve zihinsel  gelişimine katkıda bulunuyor, yaratıcılıklarını destekliyor.

Gel Oyna, yetişkinleri de farklı oyunlar öğrenip keyifli zaman geçirmek ve oyunu daha çok hayatlarına katmaları için davet ediyor.

Hem çocuklara hem yetişkinlere “oyun, oyuncak ve eğitim” ile ilgili danışmanlık hizmeti veriyor.

Daha fazla bilgi için: www.geloyna.org  –  www.ahsapoyuncak.web.tr

CEVAP VER