Doğal aile için Doğal Yaşam Festivali başlıyor

Doğal aile için Doğal Yaşam Festivali 12-13 Mayıs’ta İstanbul Bilgi Üniversitesi santralİstanbul Kampüsü’nde gerçekleşiyor. Üreticiler, uzmanlardan semineler ve çocuk atölyeleri Şehrin En Doğal Festivali’nde iyi niyet ve doğru bilgi ile buluşuyor.

doğal aile

2017 yılında ilki gerçekleştirilen Doğal Yaşam Festivali doğal aile ortamında bebek, çocuk, anne, baba eğlenceli ve sağlıklı bir hafta sonu yaşamıştık. Bu yıl da büyük bir heyecanla festivali bekliyoruz. Karnaval radyo BabyJoy da festivalin sponsorları arasında yer alıyor. Yeşil Çocuk olarak biz de mikrofonumuz ile orada olacağız. Anne, baba ve çocuklara soracağız.

Öğrenmek, eğlenmek, bildiklerimizi paylaşmak ve yeni bilgiler üretmek, gelecek nesle daha iyi daha doğru bilgiler aktarmak için bu yıl tekrar bir araya geliyoruz.

doğal aile

Çocuklarımızın uzman eğitimcilerle birlikte yeteneklerini özgürce keşfederek, keyifli saatler yaşadıkları Happy Nest merkezinin etkinleri tüm hızıyla sürüyor.

Çocukların gelişmesine katkı sağlayacak eğitimleri, kitap ve oyuncak satışı yanı sıra, birbirinden keyifli atölyeleri olanHappy Nest, bu yıl festival heyecanına kaldığı yerden devam ediyor. Happy Nest tarafından düzenlenen Doğal Yaşam Festivali 12-13 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul Bilgi Üniversitesi santralİstanbul Kampüsü’nde gerçekleşiyor.

Doğal Aile Çocuk Atölye ve Etkinlik Programı

Festivalde çocuklar için hazırlanan büyük bir alan var. Oyun parkı ve atölye çadırında, Happy Nest çocuk atölyelerinin uzman eğitmenleri eşliğinde çocuklar iki gün boyunca keyifli zaman geçirecek.

Happy Nest Çocuk Atölye ve Etkinlik alanındaki program Cumartesi ve Pazar 10.00-18.00 arası tüm gün devam ediyor. Uçurtma, kurbağa kukla, ejderha ve keçeden pizza yapımı, kitap okuma ve masal etkinleri çocukları bekliyor.

doğal aile

  • 12 Mayıs Cumartesi

– 10.00 Gökkuşağı Yapımı
– 11.00 Üç Küçük Domuzcuk Masal Etkinliği
– 12.00 Kurbağa Kukla Yapımı
– 12.30 Gizem’le Kuklalı Masal Anlatımı
– 13.00 Uçurtma Yapımı
– 14.00 Zeynep Birsin – Kitap Okuma ve İmza
– 15.00 Frida Kahlo Etkinliği
– 16.00 Selin Kutucular – Kitap Okuma ve İmza
-16.30 Gizem’le Kukla Gösterisi
– 17.00 Keçeden Pizza Yapımı
– 18.00 Ejderha Yapımı

  • 13 Mayıs Pazar

– 10.00 Arı Maya Yapımı
– 11.00 Nur Tunay – Kitap Okuma ve İmza
– 12.00 Fil Kuklası Yapımı
– 12.30 Gizem’le Kuklalı Masal Anlatımı
– 13.00 Anneler Günü Kart Yapımı
– 14.00 Tunç Atalay – Kitap Okuma ve İmza
– 15.00 Gizem’le Kukla Gösterisi
– 16.00 Kitap Okuma Etkinliği
– 16.30 Ejderha Yapımı
– 17.00 Kalpli Kapı Süsü Yapımı
– 18.00 Baykuş Yapımı

Doğal Aile için Uzmanlardan Seminerler ve Atölyeler

Doğal Yaşam Festivali’nde üreticiler, uygulayıcılar, uzmanlar bir araya geliyor. Ülkenin dört bir yanından üreticileri bir araya getiren festivalde doğal yaşam ürünlerinin yanı sıra seminer, atölye, etkinlik ve aktivitelere yer veriliyor.

Konferans çadırındaki seminerlerde uzman konuşmacılar Eğitimpedia Kurucusu Ali Koç, Erdem Öner, Zeynep Selvili Çarmıklı, Ayşe Öner, Gaps Danışmanı Dr. Asuman Kaplan Algan, Alternatif Tıp Terapisti Ferah Şıvga, Enerji Tıbbı
 Uzmanı Hasan Hüsnü Eren, Annem Denetimde Diyetisyen Gülden Kılınç Doğan, Alerjik Anne Özlem Ceylan ve daha pek çok isim bilgi ve deneyimlerini paylaşacak.

Doğal Aile

Atölye çadırında ve hobi köşesinde zumba ile coşacak, mandala ile içinizdeki gökkuşağını keşfe çıkacaksınız. Unuttuğunuz çocukluk anılarınızı yeniden tazelemek için sokak oyunlarına da katılabilirsiniz. Doğru nefes almayı öğreten nefes terapisi, beden zihin ve ruhsal dengeyi sağlayan yoga ve meditasyon uygulayıcıları da bir araya gelecek.

A Capella Boğaziçi ve Dans Fabrika keyifli gösterileri ile gün içerisinde sahne alacak.

12 Mayıs Cumartesi günü saat 18:30’da Melisa Karakurt ve 13 Mayıs Pazar günü saat 18:30’da Retrobüs konserleri olacak.

Festival girişi 1 kişi için 5 TL olarak belirlenmiş. 12 yaşına kadar çocuk ücretsiz. Biletler festival girişinden, Happy Nest Etiler ve Kalamış’tan, online www.happyshop.com.tr adresinden alınabilir.

Daha fazla bilgi için: www.dogalyasamfestivali.com

CEVAP VER