Analı Kuzulu Kamp: Analara Şifa, Kuzulara Doğa

Analı Kuzulu Kamp ile çocuklar etkinliklerle buluşurken, analar bedenen, ruhen, zihnen yenileniyor. Doğayla dengelenmiş ve şifalanmış olarak eve dönüyorlar.
Analı Kuzulu Kamp

Neden Analı Kuzulu?

Kampı düzenleyenler şöyle anlatıyor: “Yemek pişirmek yok, çamaşır yıkamak yok, ortalığı toplamak yok. Bugün de neyle oyalasam acaba kuzuyu derdi de yok.

Şenlikli bir etkinlik haftası bekliyor hepimizi. Sıkıldın mı, git dinlen. Kimse karışmıyor. Hani o okuyamadığın kitap vardı ya, git bitir istediğin yerde.

Analı Kuzulu Kamp Yoga

Analı Kuzulu kamplarında hayatın keyifli deneyimini yarışla, itiş kakışla geçirmek yok. Çünkü yarışma yok. İçgüdülerimizi dinlemeyi hatırlayacağız burada, öğretilen bir şey yok.

Çok iyi yetiştiriyorum, benim çocuğum öbüründen yetenekli, o kursa gidelim, bu okula yazdıralım yok. Oh be, diyecek herkes, böyle çok rahat hayat.

Analı Kuzulu Kamp Etkinlikleri

Gıdamızı konuşuyoruz, sağlığımızı konuşuyoruz, annelerle bir araya geliyoruz kuzuları uyutup. Eğitimi, kentte yaşamı, kırsalda neler olduğunu, dünyanın durumunu, resmi, müziği, sinemayı konuşuyoruz. Elimizden düşüremediğimiz akıllı telefonlarımızı, sosyal medyayı konuşuyoruz.

Babalara yasak mı diyenler oluyor. Hiç olur mu öyle şey? İsterlerse gelsinler takılsınlar. Ara sıra kuzulara göz kulak da olabilirler, eğer arzu ederlerse. Ama bize karışmasınlar.”

Analı Kuzulu Kamp nerede, hangi tarihlerde düzenleniyor?

2017 yazı kampları Dalyan’da gerçekleşiyor. 17 – 24 Temmuz ve 31 Temmuz – 7 Ağustos olmak üzere iki farklı seçenek var.

Birincisi küçük grup (3.5 – 5.5 yaş), ikincisi büyük grup (5.5 – 8 yaş).

Analı Kuzulu Kamp Müzik

Yoga, Dans Çemberi, Pranayama Çemberi ve Holografik Ses Meditasyonu, Şifalı Frekanslar, İçimizdeki Tanrıça, Şifanın Anahtarları Çemberi ve Tibetin Gençlik Pınarı kamptaki etkinliklerden bazıları.

Analarla kuzuları bol bol dans ediyor, resim yapıyor, şarkılar söylüyor, yoga, masal çemberi yapıyor.

Daha fazla bilgi için: www.analikuzulu.com

CEVAP VER