Çocuk Yogası ve Masal Atölyesi Kampı

Çocuğunuzla birlikte doya doya, çocukça bir tatil yaşamaya hazır mısınız? Bu tatilde çocuklarınızla yoga yapıp denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Birlikte güneşi selamlayıp yıldızlarla dans edebilirsiniz.

Çocukların doğal köy yaşamını deneyimleyecekleri, eğlenip eğitsel oyunlarla tatillerini doya doya yaşayabilecekleri, huzurlu ve sakin bu kamp seçeneği ilginizi çekebilir.

2-7 yaş arası çocuklar için hazırlanmış Çocuk Yogası ve Masal Atölyesi Kampı, 5-9 Temmuz tarihleri arasında Fethiye Kayaköy’de Levissi Han Yoga Retreat’te gerçekleşiyor.

Yogi’li Yoga Çocuk Yogası Eğitmeni Merve Önder Küçükakça ile, çocuklar doğru nefesle hayallerinin sınırlarını zorlayacak. Hayallerindeki hayvanları ve ağaçları yoga duruşlarıyla öğrenecek. Eğlencenin ve doğanın tadını çıkaracak.

Masal Atölyesi ile çocuklar hayallerini yazıyor

Masalcı Amca Cemal Ustaoğlu ile Masal Atölyesi’nde, her yaş grubundan çocuklar bol bol masal dinleyecek ve resim yapacak.

Kendi masalını oluşturmanın ve yazmanın ipuçlarını eğlenerek öğrenecekler. Hayallerini kağıda dökecekler.

Empati kurma, toplum karşısında konuşabilme, dil ve anlatım becerileri, sözcük dağarcıkları, yazmaya adım atma ve serbest resim çizebilme yetenekleri gelişecek.

Kamp 0-6 yaş çocuklara ücretsiz.

Kamp alanı Ölüdeniz’e 8 km Gemiler Koyu’na 3 km uzaklıkta. Aracı olmayanlar için servis organize edilebiliyor.

Daha fazla bilgi için: 0554 657 3020

CEVAP VER