Çocukların bağışıklık sistemini güçlendirmek için propolis arısütü ham bal

Çocukların bağışıklık sistemini güçlendirmek için İTÜ Arı Teknokent üretimi BEE’O UP Propolis-Arı Sütü-Ham Bal karışımı sağlıklı, doğal, lezzetli ve güvenilir bir seçenek sunuyor.

Çocukların Bağışıklık Sistemini Güçlendirmek

Çocukların bağışıklık sistemini güçlendirmek için Propolis-Arı-Sütü karışımı doğrudan ya da ekmeğe sürülerek, ılık süt veya yoğurt gibi gıdalara karıştırılarak kullanılabilir.

3-4 Haziran 2017 tarihlerinde İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde düzenlenen Doğal Yaşam Festivali’nde Yesilcocuk.com olarak BEE’O UP standını ziyaret edip ürünleri tadını denemiş ve lezzetlerini çok sevmiştik.

Sonbaharın gelişi ve okulların açılmasıyla birlikte mikrobiyal enfeksiyonlar da artmaya başladı. Yüksek antioksidan ve antimikrobiyal etkileri olan BEE’O UP Propolis-Arı Sütü-Ham Bal (Çocuk) sık hastalanan çocukların bağışıklık sistemini güçlendirmek ve çocukları hastalıklardan korumak için yardımcı oluyor.

Düzenli olarak günde en az bir tatlı kaşığı tüketilmesi tavsiye edilen BEE’O UP Propolis-Arı Sütü-Ham Bal, büyüme ve gelişmeye de destek oluyor.

Eczanelerde, özel satış noktalarında ve internet sitesinde bulabileceğiniz yüksek propolis ve arı sütü içerikli BEE’O UP ürünleri özellikle hastalık dönemlerinde vücudun daha hızlı toparlanmasına yardımcı oluyor. BEE’O UP Propolis-Arı Sütü-Ham Bal 190 gramlık cam kavanozlarda satışa sunuluyor. Ürün içeriğinde %1, Propolis  %1,5 Arı sütü, %97,5 Ham Bal bulunuyor.

Çocukların bağışıklık sistemini güçlendirmek için  Propolis

Bee'o Up Propolis Arı Sütü Ham Bal

Arıların bitki sap, yaprak ve tomurcuklarından topladığı, güçlü anti-bakteriyel ve anti-oksidan etkilere sahip doğal bir arı ürünü olan propolis, kovandaki mikropları yok etmek ve arı kolonisinin sağlığını korumak için kullanılır. Bağışıklık sistemimizin güçlenmesi ve hastalıklara karşı korunmamıza yardımcı olur.

Daha fazla bilgi için: www.beeo.com.tr

BEE’O arı ürünlerinin doğallığı analiz ediyor

BEE’O arı ürünleri doğrudan arıcılarla üretim sözleşmesinin yapıldığı ve kovandan itibaren doğru arıcılık uygulamalarının hedeflendiği “sözleşmeli arıcılık modeli” ile güvence altına alınıyor. Ürünlerin doğallığı ve gıda güvenliğine uygunluğu analizler ile doğrulanarak ve biyolojik aktiviteleri korunarak sofralarımıza ulaşıyor.

BEE’O markası ile kestane balı, yayla balı, çam balı gibi doğal ve saf bal ile birlikte arı sütü, polen ve propolis ürünleri ve tüketicilerin farklı ihtiyaçlarına, kıvam ve lezzet tercihlerine göre farklı oranlarda karışımlar üretiliyor. Özel karışımlarda kakao, keçiboynuzu, Antep fıstığı, fındık kullanılıyor. Çocuklar ve yetişkinler için özel paketler bulunuyor.

CEVAP VER