İstanbul İkinci El Festivali ile Atma Değerlendir Doğaya Katkıda Bulun

“Atma Değerlendir Doğaya Katkıda Bulun” projesi kapsamında her yıl düzenlenen İstanbul İkinci El Festivali bu yıl 3-4 Haziran tarihlerinde saat 10.00-22.00 arası Kilyos Yeşilçiftlik Restoranın bahçesinde bizleri bekliyor. Festivalde aileniz ve eviniz için ikinci el ürün seçenekleri ile ucuza alışveriş yapabilir, gün boyu sürecek eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz.

Festivalde ikiyüzden fazla masa bulunacak, kendi yararına satış yapan masalar ve yardım amaçlı satış yapan çeşitli yardım derneklerin masaları olacak. Dilerseniz bu masalarda satılması için kullanmadığınız veya ikinci el ürünlerinizi bağışlayabilir veya bu masalardan alışveriş yaparak derneklere katkıda bulunabilirsiniz.

Radyo Viva sponsorluğunda Garaj Organizasyon tarafından düzenlenen etkinlikte çocuklar yeşil alanda salıncak ve kaydırak ile eğlenecek, kullandıkları eşyaları yeniden nasıl değerlendirebileceğini öğrenecek ve çevre koruma bilinçleri gelişecek. Anne babalar yeşil alandaki restoranda kendin pişir kendin ye hizmeti ile piknik yapabilecek. Medya sponsoru Radyo Viva iki gün boyunca etkinlik alanından canlı yayın yapacak.

Aracı olmayanlar; Hacıosman metro veya Sarıyer merkezden kalkan otobüs ve minibüslerle etkinlik alanına ulaşabilir. Aracı ile gelmek isteyenler için restoranın otoparkı var.

Etkinliğe giriş ücretsiz. Şimdiden bu iki günü ajandanıza kaydedin.

Daha fazla bilgi için:
E-mail: info@garajorganizasyon.com
Facebook sayfa: Garaj Organizasyon Istanbul
Instagram: garajorganizasyon
Etkinlik linki: https://www.facebook.com/events/279838655786398/

CEVAP VER