Organik pamuklu bebek çocuk giyim Tchibo’da

Organik pamuklu bebek çocuk giyim, sertifikalı oyuncak ve mobilya arayanlar, Tchibo mağazalarını ve internet sitesini incelemenizi öneririz. Tchibo tekstil koleksiyonlarının yüzde 80’i organik pamuktan üretiliyor.

Organik Pamuklu Bebek Çocuk Giyim

Organik pamuklu bebek çocuk giyim

Tchibo’nun Global Organik Tekstil Standartları (GOTS) Sertifikalı “Mutlu ve Rahat Minikler” koleksiyonuyla çocuklar ve bebekler hem daha rahat hem de daha sağlıklı hareket ediyor.

Organik pamuktan üretilmiş nevresim takımları, tulumlar, hırkalarından oluşan tekstil koleksiyonunun yanı sıra, yasal standartlara uygun sertifikalı oyuncaklar ve mobilyaların yer aldığı “Mutlu ve Rahat Minikler” temalı ürünler, Tchibo’nun rengarenk dünyasında çocukları ve bilinçli anneleri bekliyor.

Organik Çocuk Bornoz

Deniz temasının hakim olduğu ürünleri minikler için hazırlanmış sevimli ürünlere Tchibo mağazalarından ve www.tchibo.com.tr internet mağazasından ulaşabilirsiniz.

Global Organik Tekstil Standartları (GOTS) nedir?

Global Organik Tekstil Standartları (GOTS) sertifikalı kumaşlar en az %70 oranında kontrol altında üretilmiş organik pamuk içerir. Tüm üretim zinciri boyunca çevre ve sosyal kriterlerin yerine getirilmesine dikkat edilir.

Tchibo “Mutlu ve Rahat Minikler” koleksiyonundan bazı ürünler:

Ekolojik Mobilya

Çocuk Nevresim Takımı: 79,95 TL
Eşofman Tulum: 99,95 TL
Örgü Hırka: 74,95 TL
Kapüşonlu Bornoz: 79,95 TL
Pelüş Oyuncak: 39,95 TL
5 Adet Su Oyuncağı: 39,95 TL
Fonksiyonel Oyuncak Torbası: 79,95 TL
Bebek Damga Seti: 54,95 TL
Fonksiyonel Düzenleyici Dolap: 1,299 TL
Karyola: 1,449 TL

Tchibo yüzde 100 sürdürülebilirlik için çalışıyor

68 yıldır kahvede tanınmış markalardan olan Tchibo, yüzde 100 sürdürülebilirlik yolunda yaptığı çalışmalarla doğa ve çevreye duyarlılığını sergiliyor.

Kahvelerinin yüzde 40’ı sürdürülebilir çiftçiliğin ürünü olan Tchibo, kahvesinden pamuklu ürünlerine tüm üretim süreçlerinde, çevresel ve sosyal kriterlerin yerine getirildiğinden emin olarak sürdürülebilir bir dünya için tüm koşulları sağlamaya çalışıyor.

Tchibo, 2008’den sürdürülebilirlik çalışmalarını tüketicilerle paylaşarak yüzde yüz sürdürülebilir olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

2015 yılında tekstil ürünlerinin yaklaşık yüzde 80’inin organik pamuktan yapılması nedeniyle, dünyanın üçüncü büyük organik pamuk kullanan satış kanalı oldu.

Ahşap ürünlerin yüzde 60’ı ekolojik süreçlere zarar vermediği onaylayan Forest Stewardship Council (FSC) standartlarına uygun üretiliyor.

2014 yılından bu yana kataloglarını da FSC standartlarına uygun olarak üretilen kağıtlara basıyor ve tüm bahçe mobilyası ürünlerini yüzde 100 Forest Stewardship Council (FSC) sertifikalı materyallerden üretiyor.

CEVAP VER