Greenwood yaz okulunda ekoloji bahçesi de var

4-12 yaş arası çocuklar Greenwood Summer Day Camp yaz okulunda doğanın içinde keşfediyor, eğleniyor ve öğreniyor. Maksimum 8 kişilik gruplar halinde eskrimden golfe, bilimden ekoloji bahçesine farklı etkinlik ve atölyelere katılacak olan çocuklara, anadili İngilizce olan grup koçları liderlik ediyor.

Greenwood’un üye bulunduğu Amerika, Kanada ve İngiltere’deki uluslararası kuruluşların daveti üzerine Türkiye’ye gelen, alanında uzman, pedagojik eğitimlerini tamamlamış ve kamp deneyimi olan grup koçları eşliğinde çocuklar farklı spor, etkinlik ve atölye çalışmalarında eğlenirken öğreniyor.

Çocuklar yaz okulu kapsamında, yüzme, binicilik, golf, tenis, basketbol, doğa sporları (ip parkurları, okçuluk), sportif tırmanış, eskrim, kampçılık, güzel sanatlar, aşçılık, ekoloji bahçesi, drama, bilim atölyesi, ritim atölyesi, dans atölyesi (zumba & afrika), fotoğrafçılık gibi yaş ve seviyelerine uygun içerik ve programlara katılabiliyor. Amerika, Kanada, İngiltere’den gelen ve anadili İngilizce olan grup koçları eşliğinde İngilizceyi öğrenirken, birçok spor ve aktiviteyi de yaşayarak keşfediyor

2 Hafalık Dönemler
1. Dönem: 03 Temmuz – 14 Temmuz
2. Dönem: 17 Temmuz – 28 Temmuz
3. Dönem: 31 Temmuz – 11 Ağustos
4. Dönem: 14 Ağustos – 25 Ağustos

3 Haftalık Dönemler
1. Dönem: 3 Temmuz – 21 Temmuz
2. Dönem: 24 Temmuz – 11 Ağustos
3. Dönem: 14 Ağustos – 1 Eylül

Daha fazla bilgi için: www.greenwoodcamp.com

CEVAP VER