Tasarruf için çocuklara iyi örnek ol hareketi

Tasarruf için çocuklarda farkındalık gelişiminde İyi Örnek Ol Hareketi ile Bosch Termoteknoloji öncülük ediyor. Evebeynler tasarruf konusunda çocuklarına örnek davranışlarını sosyal medyada paylaşıyor.

Tasarruf için çocuklara

İklimlendirme sektöründe yer alan Bosch Termoteknoloji, #İyiörnekol hareketi ile aileleri tasarruf için çocuklarına örnek olmaya çağırıyor.

Tasarruf sağlayan ürünleriyle Bosch Termoteknoloji, dünyamızın geleceği için tüketicilerde “tasarruf” bilinci ve farkındalık geliştirmek amacıyla #İyiörnekol hareketini başlattı.

Bosch Termoteknoloji sosyal medya hareketi, ailelerin çocuklarına örnek oldukları davranışları #İyiörnekol ve #TasarrufCandır etiketiyle paylaşıp tasarruf bilincinin gelişmesine destek olmayı hedefliyor.

Tasarruf için çocuklara #iyiörnekol

Bosch Termoteknoloji #İyiörnekol hareketi, çocukların küçük yaşlarda özelikle ailelerinin davranışlarını örnek almasından yola çıkıyor.

Ebeveynleri, çocuklarına örnek olacak davranışlarını sosyal medyada paylaşarak tasarruf bilincinin gelişmesinde etkili olmaya davet ediyor.

Tasarruf için çocuklara

Ekim 2020’de başlayan proje ailelerin doğal gaz, elektrik, su ve diğer doğal kaynakların kullanımı için çocuklarına nasıl örnek olacakları üzerinde düşünmelerini sağlıyor.

Ailelerden gelen içerikler Bosch Termoteknoloji’nin resmi instagram hesabı üzerinden hikâye olarak paylaşılıyor.

İşinin odağında “tasarruf” bulunan Bosch Termoteknoloji, kendi kullanıcıları başta olmak üzere tüm kullanıcı ailelere ulaşmayı hedeflediği hareketi 31 Ekim Dünya Tasarruf Günü öncesinde başlattı.

Tasarruf için çocuklara

Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş “İyi Örnek Ol Hareketi” ile ilgili şunları söyledi:

“Tasarrufun önemine daha da fazla odaklanmamız gereken bu dönemde, çocuklarımıza iyi örnek olmak için hep birlikte harekete geçiyoruz.

Bosch Termoteknoloji olarak uzun ömürlü ve tasarruf sağlayan ürünlerimizin yanında, tüketicilerde “tasarruf” bilincinin oluşması markamızın taşıdığı sorumluluk alanlarından birini oluşturuyor.

Bu bilincin küçük yaşlarda, çocuklukta başladığının farkındayız. Bu sebeple ailelerimize seslenerek onların gündelik hayatlarından çocuklarına örnek oldukları içerikleri bizlerle paylaşmasını istiyoruz.”

CEVAP VER