Tohum topları Adel ile 50 bin sedir ağacı olacak

Tohum Topları Adel İyilik Ağacı sosyal sorumluluk projesi ile doğayla buluşuyor. Migros mağazalarından aldığınız Adel ürünleri için adınıza ecoDrone ile tohum topu atılıyor. Mersin’de 50 bin Sedir Ağacı oluyor.

Adel Kalemcilik sürdürülebilir yaşam için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda İyilik Ağacı Ormanı projesini başlattı.

Sosyal sorumluluk çalışması Migros’tan alınacak her Adel ürünü için tüketicilere bir ağaç armağan ediyor.

Çocukların ve gençlerin eğitim ihtiyaçlarını desteklemek amacıyla Adel Kalemcilik 2015 yılında İyilik Ağacı projesini hayata geçirdi.

Sosyal sorumluluk projesi ile her yıl 100 bin çocuğun hayatına dokunuyor.

İyiliğinle doğaya iz bırak

Proje kapsamında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Ankara’da başlayan “İyilik Ağacı Ormanı” ile Adel Kalemcilik, iş ortakları ve tüketici desteğiyle Türkiye’yi ağaçlandırıyor.

Sizin adınıza drone ile tohum atarak daha yeşil bir gelecek için iyilik ile doğaya iz bırakıyor.

15 Ağustos – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında Migros’tan yapılan her Adel alışveriş için tüketiciler adına ecoDrone ile bir tohum topu atılacak.

Tohum Topları Adel ile Mersin’de Sedir Ağacı oluyor

Tohum topları 20 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında Mersin’de atılacak. 50 bin Sedir Ağacı tohumu toprakla buluşacak.

İnsansız hava araçları olan ecoDrone’lar ile havadan tohum atılarak, bireysel çevre bilinci farkındalığının artırılması da hedefleniyor.

Sizin de bir ağacınız olabilir

15 Ağustos – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazaları veya Sanal Market’ten kayıtlı Money kart ile Adel markalı ürün içeren her alışverişe 1 tohum ekimi hediye ediliyor.

Kampanya 50.000 adet tohum ekimi ile sınırlı. Tohum ekimine sertifikanız iletişim izinli mail adresinize iletiliyor.

Kampanya ile ilgili gelişmeleri izlemek ve paylaşarak etkisinin artırmak isterseniz, sosyal medya etiketi #iyilikağacı

Adel’den “iyilik” değeri ile sosyal sorumluluk projeleri

Adel Kalemcilik 1969’da İstanbul-Kartal’da kuruldu. Dünyanın en eski yazım gereçleri firması olan Faber-Castell ile işbirliğini 1995 yılında ortaklıkla pekiştirdi.

2019’da 50. yılını kutlarken özünde barındırdığı “İyilik” değerini benimseyerek eğitim, sanat ve spor alanında sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor.

Daha fazla bilgi için: www.adel.com.tr

CEVAP VER