Ankara Bilkent Center Doğal Ürünler Pazarı

Doğal ve yerel ürünlere, Ağustos ayı boyunca her hafta sonu Ankara’da Bilkent Center’da kurulacak Doğal Ürünler Pazarı‘nda ulaşabilirsiniz.

Bilkent Center doğal yaşam için doğal ürün yaklaşımı ile başkentlileri “Doğal Ürünler Pazarı” ile buluşturuyor.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen yerli üreticiler, 30 marka ve yüzlerce çeşit doğal ve ödüllü ürün ile doğallığı tercih edenler ve farklı tatlar arayanları bekliyor.

Doğal olarak üretilmiş gıda, bakım ve temizlik ürünlerinin bulunacağı “Doğal Ürünler Pazarı” ağustos ayı boyunca her hafta sonu Bilkent Center’da kurulacak.

Doğal Ürünler Pazarında, doğal olarak üretilmiş gıda, bakım ve temizlik ürünleri, dalından toplanan ürünler ile yapılan reçeller ve zeytinyağlarının yanısıra Dibek kahvesi gibi keyifli lezzetler de meraklıları için pazarda yerini alıyor.

PAYLAŞ
Önceki İçerikOrganik tavuk et sebze suyu pilav çorba ve tüm yemeklere
Sonraki İçerikSamandere Kocayayla Çocuk Kampı
Editör
Çiçek Çinko - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sanat Tarihi mezunu. Sanat sepet sever. İsminden mütevellit doğası gereği yeşile yakınlığını/yatkınlığını yeniden keşfe çıkmasını sağlayan Aslı Dede ile yolları buluşan okur, yazar, düzeltir. Yesilinasli.com ve Yesilcocuk.com editörü. Aslı Dede ile Yeşil Yaşam radyo programlarının asistanı.

CEVAP VER