Akut Sömestr Kış ve Kayak Kampı ile çocuklar için farklı bir tatil

Akut sömestr tatili için çocuklara doğada Isparta Davraz Dağı’nda bol karlı bir kamp hazırladı. 20 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında iki dönemde gerçekleşen kamp kayıtları için son günler, acele edin.

Akut Sömestr

AKUT Doğada Yaşam Sömestir Kış ve Kayak Kampı, 8-12 ve 13-17 yaş gruplarında olmak üzere aynı tarihlerde iki ayrı grup olarak düzenleniyor.

Akut Sömestr Kış ve Kayak Kampı tarihleri

Kamp başlangıç, bitiş ve son kayıt tarihleri ise şöyle:

Birinci Dönem: 20 – 25 Ocak tarihleri arasında düzenlenen ilk kamp grubunun kayıtları için başvuru tarihi 11 Ocak’ta sona eriyor.

İkinci Dönem: 27 Ocak – 1 Şubat tarihleri arasında düzenlenen ikinci grubun kayıtları için son başvuru tarihi ise 14 Ocak olarak belirlenmiş.

Akut Sömestr Kış Kampı Aktiviteleri

Akut Kış kampı çocuklara yarıyıl tatilini açık havada ve eğlenceli aktiviteler ile geçirme olacağı sunuyor. Kampçılık Eğitimi, İp Sistemleri, Macera Oyunları, Doğada Yön Bulma Teknikleri, Gece Yürüyüşü, Kış koşullarında hayatta kalma, İglo ve kar mağarası yapma, Kayak ve snowboard eğitimi ile dopdolu bir program Akut deneyimli eğitmenler tarafından hazırlanmış.

Akut Sömestr
Kampta çocuklar iglo yapıyor

Kampçılık Eğitimi, İp Sistemleri, Macera Oyunları, Doğada Yön Bulma Teknikleri, Gece Yürüyüşü, Kış koşullarında hayatta kalma, İglo ve kar mağarası yapma, Kayak ve snowboard eğitimi ile çocuklar tatillerinin doğanın tertemiz havası ile buluşarak geçiyor.

Teknik malzemeler ve güvenlik ekipmanları kamp tarafından karşılanıyor. Kampın sonunda çocuklara “Katılım Sertifikası, Özel Tasarım Madalya ve Bandana” veriliyor.

Akut Sömestr Kampı Tesis ve Konaklama

Kamp programları, Isparta ili Davraz Dağında öğrenciler için özel olarak hazırlanan dağ evinde gerçekleştiriliyor.

Konaklama dağ evinde öğrenciler için hazırlanmış 3-4 kişilik odalarda yapılıyor.

Kamp süresince öğrenciler dağ evinin bulunduğu köyde özel olarak yetiştirilmiş doğal yiyeceklerle besleniyorlar.

Kampa ekipmanları, eğitmenler ve ulaşım

Akut Kış ve Kayak Kampı için gerekli ekipmanları nasıl sağlayacağız? diye meraklanmayın. Kayak, Baton, Kayak Botu, Kaski Kayak Gözlüğü gibi kayak ekipmanlarını kamp organizasyonu sunuyor.

Akut Sömestr

Ulaşım planlamasını AKUT Doğada Yaşam ekibiyle birlikte yapılması durumunda öğrenciler eğitmenleriyle beraber yolculuk edebiliyor.

AKUT Doğada Yaşam, öğrencilerin güvenliği ve birbirleriyle kaynaşabilmeleri için beraber yolculuk etmelerini öneriyor.

Isparta Süleyman Demirel Havaalanı–Dağ evi transferini kamp sağlıyor. Kampta 25 saat milli sporculardan kayak eğitimi veriliyor.

Daha fazla bilgi için: www.akutdogadayasam.com

CEVAP VER