Bambu çocuk beslenme mama setleri

Bambu çocuk beslenme mama setleri ile Bambum doğaya ve insana dost yüzde 100 bambudan üretilen bakteri ve mikrop barındırmayan özel tasarımlar sunuyor.

bambu çocuk beslenme mama

Bambum’un çocuklar için özel tasarladığı Ramone, Trainy, Luigi, Kitty, Ducky, Teddy adlı mama setleri sağlıklı ve eğlenceli sofralar için farklı beslenme gereçleri olarak tercih edilebilir.

Bambum’un mutfağa meraklı çocuklar için tasarladığı 6 parça minyatür mutfak seti Minny petrol içermeyen sağlıklı oyuncaklarla çocukların mutfağı daha çok sevmesine yardımcı oluyor.

Bambu çocuk beslenme mama setleri antibakteriyel

Bambudan üretilen mama setleri çocukların kullanımına uygun ergonomik tasarımı ile dikkat çekiyor.

Yüzde 100 bambudan üretilen Bambum antibakteriyel ev gereçleri, bakteri ve mikrop barındırmıyor.

bambu çocuk beslenme mama

Bambu ağacından üretilen ürünleri sebze ve meyvelerin vitamin değerlerini korurken doğaya zarar vermiyor.

Bambum ürünlerin kullanımının yaygınlaşmasıyla dünyanın havasını temizleyen bambu çiftliklerinin sayısı da artıyor.

Bambu ağacı ile ekolojik mutfak ve ev gereçleri

Bambum markası, bambu ağacından üretilen çay ve kahve setleri, kahvaltılıklar, çerezlikler, peynir setleri, bıçak ve bileyiciler, saklama kapları, baharatlıklar, çatal kaşık bıçak setleri, tepsiler, havanlar, kesme tahtaları, sosluklar, sunum tabakları ve daha birçok mutfak ve ev gereçleri seçeneği sunuyor.

Tüketici odaklı, estetik, organik, ekolojik, sağlıklı mutfak gereçlerin üreten Bambum gündelik hayatta her gün kullanılan ve sağlık açışından zararlı mutfak gereçleri hakkında tüketicileri bilgilendirmeye devam ediyor.

Bambu ağacının özellikleri

Su ile temas ettiğinde herhangi bir deformasyona uğramayan bambu ağacından üretilen ürünlerin dünya mutfağında daha çok yer almaya başladı.

bambu çocuk beslenme mama

Filizlendikten sonra 24 saatte yaklaşık 1 metre uzayan bambu, bu yapısı ile hiçbir tarım ilacına, hormona veya ekstra bir katkıya ihtiyaç duymuyor. Sofralarda Bambum ürünleri arttıkça, bambu ormanlarının kapladığı alan da artmaya devam ediyor.

Bambu ağaçlarının özelliklerini inceleyen Karınca Ev gereçleri 2011 yılında sağlıklı ev gereçleri sunmak hedefiyle kurulan Bambum markası ile beslenme gereçleri üretmeye başladı.

“Sağlıklı ev gereçleri sektöründe dünya markası olma” vizyonu ile hareket eden Bambum’un ürettiği ürünler Türkiye’nin yanı sıra yurtdışında birçok ülkede de sofralarda yerini alıyor.

Daha fazla bilgi, satış noktaları ve online sipariş için: www.bambum.com.tr

CEVAP VER