Cam biberon bebeğiniz için sağlıklı ısıya dayanaklı

Cam biberon ile, dünyanın en büyük cam ev eşyası üreticileri arasında yer alan Paşabahçe camdaki uzmanlığını bebek ürünlerine taşıyor. Bebeğiniz için sağlıklı ısıya dayanıklı cam biberonlar 3 farklı akışkanlıkta emzik çeşitliliğinde sunuluyor.

cam biberon

Bebek beslenmesinde seçilen gıdaların içeriği kadar kullandığımız beslenme gereçlerinin içeriğinin sağlıklı olması da oldukça önemli. Bebeğime biberon alırken nelere dikkat etmeliyim, sağlıklı biberon nasıl olmalı, güvenilir biberon hangisi diye düşünüyorsanız ısıya dayanıklı cam biberonlar iyi bir seçenek olarak tercih edilebilir.

“Paşabahçe Bebe” markası ile bebek kategorisinde üretime başlayan Paşabahçe, cam biberonlarını, maksimum hijyen ve sağlık arayan ebeveynlerle buluşturuyor.

Bisfenol A (BPA) içermeyen Paşabahçe Bebe biberonları ısıya dayanıklı borosilikat camı ve farklı akış özelliklerine sahip emzik çeşitleriyle ebeveynlerin hayatlarını kolaylaştırıyor.

Cam biberon 0+, 6+ ve 12+ aylık bebekler için

Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Paşabahçe, bebeği için en iyisini ve en sağlıklısını arayan ebeveynlere “Paşabahçe Bebe” markasıyla ısıya dayanıklı cam biberonları satışa sundu.

Koleksiyonda yer alan cam biberonlar, camdan gelen sağlığı artık bebeklerinizin hayatına da taşıyor.

cam biberon

Maksimum hijyen ve sağlık arayan ebeveynlerin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanan Paşabahçe Bebe biberonları, bebeklerin sağlıklı beslenmesine yardımcı oluyor.

Anne memesine yakın tasarımlı anti-kolik emzik ve ısıya dayanıklı borosilikat camı ile Paşabahçe Bebe biberonlar, 0+, 6+ ve 12+ aylık bebekler için 3 farklı akışkanlıkta emzik çeşitliliği ile sunuluyor. Hafif, sağlam ve geniş ağzı sayesinde biberonların temizlenmesi de kolay oluyor.

Türkiye’nin markası Paşabahçe

Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş., cam ev eşyası alanında Avrupa’nın ikinci, dünyanın ise üçüncü büyük üreticisi durumunda. Paşabahçe Mağazaları’nı da bünyesinde barındıran Paşabahçe Cam, 80 yıllı aşkın geçmişiyle Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alıyor.

Otomatik ve el imalatı olarak 20 binin üzerindeki ürün çeşidi bulunan ve ürünlerini 140 ülkeye ihraç eden Paşabahçe Cam, üretim faaliyetlerini Türkiye’de Kırklareli, Eskişehir ve Denizli fabrikalarında, yurt dışında ise Bulgaristan, Rusya Federasyonu ve Mısır’daki tesislerinde gerçekleştiriyor.

Daha fazla bilgi, Paşabahçe mağazaları ve online sipariş için: www.pasabahce.com.tr

PAYLAŞ
Önceki İçerikBambu çocuk beslenme mama setleri
Sonraki İçerikEk gıdaya geçiş bebek besin önerileri
Editör
Çiçek Çinko - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sanat Tarihi mezunu. Sanat sepet sever. İsminden mütevellit doğası gereği yeşile yakınlığını/yatkınlığını yeniden keşfe çıkmasını sağlayan Aslı Dede ile yolları buluşan okur, yazar, düzeltir. Yesilinasli.com ve Yesilcocuk.com editörü. Aslı Dede ile Yeşil Yaşam radyo programlarının asistanı.

CEVAP VER