Koçtaş dönüşüm kolileri ile çocuklar eğleniyor

Koçtaş dönüşüm için kolilerden kendin yap fikirleri sunuyor. Çocukları ile birlikte aktivite yapmak isteyen ebeveynler kolilerden kedi evi, çekmece içi düzenleyici, dekoratif ve eğlenceli kutular yapabilir.

koçtaş dönüşüm

Ambalaj içinde satın aldığımız ürünler her gün daha da artıyor. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde de bol bol koli ambalaj kullanılıyor. Atıkların çoğalması ile dünyamızı kirleten çöpler de çoğalıyor ama sevindirici gelişmeler de oluyor. Firmalar atıkların etkisinin farkına varıp, tüketiciye ambalajların yeniden kullanılması için öneriler sunmaya başladı.

Ambalaj atıklarının yeniden değerlendirilmesi konusuna özenle yaklaşan firmalardan biri olan Koçtaş’tan da güzel haberler var.

Koçtaş, müşterilerine evlerindeki malzemeleri ve kolileri dönüştürerek hem tasarruf etmelerini sağlayan hem de yaratıcılıklarını ortaya çıkaran “Kendin Yap” fikirleri sunuyor.

Bu eğlenceli ve işlevsel öneriler ile Koçtaş kolilerini kedi evine, çekmece içi düzenleyiciye, dekoratif ve eğlenceli kutulara dönüştürebiliyorsunuz.

koçtaş dönüşüm

Çocuklara oyuncaklar almadan önce bir defa daha düşünün. Koliler ve evdeki diğer atık malzemelerden kendi emeğini ve çabasını da katarak ürettiği bir oyuncak, çocuk için çok özel bir anlam taşıyacak. Kendi yaptığı oyuncak ile oynamanın keyfini yaşayacak.

Koçtaş dönüşüm için yeni koli tasarımı hazırladı

Koçtaş, “Atmak yerine dönüştür” anlayışıyla, koctas.com.tr üzerinden verilen siparişlerde, ürünlerin geldiği kolileri dönüşebilecek şekilde yeniden tasarladı.

“Boş kolileri ne yapayım, nasıl kullanayım?” diye mi düşünüyor? Koçtaş’ın önerdiği fikirlere yaratıcılığınızı da katarak kolileri işe yarar yeni ürünlere dönüştürebilirsiniz.

Çocukları ile birlikte aktivite yapmak isteyen ebeveynler için de Koçtaş kolileri ve önerilen fikirler eğlenceli seçenekler sunmuş oluyor.

koçtaş dönüşüm

Kolilerden kedi evi, çekmece içi düzenleyici, dekoratif kutu ve çocuklar için eğlence kutusu gibi pek çok farklı ürünü tasarlamak oldukça kolay.

Özellikle, havaların iyiden iyiye soğumaya başladığı bu günlerde Koçtaş kolilerini “Kendin Yap” önerisiyle kedi evine dönüştürerek sokak hayvanları için sıcak bir alan yaratabilirsiniz.

Koçtaş kolilerinin üzerindeki eğlenceli mesajlarla da yüzleri güldürüyor. Tüketiciler, kolilerin üzerindeki QR kodu ile Koçtaş alışveriş deneyimlerini puanlayabiliyor.

Birçok “Kendin Yap” önerisi ve yepyeni fikirler için blog.koctas.com.tr ve sosyal medya adresleri takip edebilirsiniz.

CEVAP VER