Okula evden yemek götürmek için beslenme kutusu

Okula evden yemek götürmesi için çocuğunuza beslenme kutusu mu arıyorsunuz? Evde hazırladığınız sağlıklı, lezzetli besinlerin sıcak ya da serin kalması ve kolay taşınması için Korkmaz Beslenme Kutuları farklı büyüklük ve renklerde seçenekler sunuyor.

Okula evden yemek

Çocuğunuz okul yemeklerini yemiyor mu? Ya da siz çocuğunuz okulda evde yaptığınız yemekler ile beslensin istiyorsunuz. İçinde neler olduğunu bildiğiniz, ev yapımı beslenme saati için neler yapabileceğinizi düşünmektesiniz.

Haftalık ve aylık bir yemek listesi hazırlamak ilk adım olarak iyi görünüyor. E bir de evden okula yemekleri taşımak için uygun bir araç bulmak da oldukça önemli. Hem sıcak hem serin tutacak, hem de taşıması kolay olacak. Bir de görünümü sade ve şık olacak. Rengi de önemli, hem kızlar hem erkekler için uygun renk ve zevke uygun seçenekler olsa iyi olur.

Gözümüze çarpan iyi bir seçeneği sizlerle paylaşmak istedik. Güvenilebilecek bir marka ve fiyatları da uygun görünüyor.

Okula evden yemek götürmek için renkli seçenekler

Korkmaz Essentials Beslenme Kutuları rengarenk seçenekleri ve bakteri oluşumunu engelleyen paslanmaz çelik iç haznesi ile çocuğunuzun evden okula yemek götürmesini kolaylaştıyor.

Okula evden yemek

Pembe, yeşil ve mavi renk seçenekleri bulunan beslenme kutuları 700 ml ve 1400 ml olarak iki farklı büyüklükte hazırlanmış. 700 ml kapasitesi olan 25 TL, 1400 ml ise 39 TL’den satılıyor.

Darbelere karşı da dayanıklı görünen bu beslenme kutularına Korkmaz mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı olarak incelemek için: www.korkmazstore.com.tr

Sağlıklı beslenme bilinci evde başlıyor, okulda da devam ediyor

Elbette bir de “okula evden yemek götürmesi için çocuğunuzu ikna etmek” var sırada. Bütün arkadaşları okul menüsünü ya da kantinden aldıklarını yerken, sizin çocuğunuz evden getirdiği beslenme kutusundaki yemekleri yemekten utanıp sıkılabilir. Arkadaşları arasında alay konusu olabilir. Bu konuda öğretmenlerinden ve okul yönetiminden destek istenebilir.

Eğer çocuğunuz sağlıklı beslenme bilincini evde zaten kazanmışsa, okula yemek götürmesi daha kolay olacaktır. Evdeki lezzetleri arayacaktır.

Ebeveynlerin en önemli görevlerinden biri, sağlıklı beslenmeye yönelik çocuklarda hem ağız tadı hem de bilinç oluşturmak. Sağlıklı beslenmek de bir alışkanlık. Alışkanlık kazandıktan sonrası daha rahat olacaktır. Hepimize kolay gelsin. 🙂

CEVAP VER