Sağlıklı çocuk içecekleri için Beko Vitaminist

Sağlıklı çocuk içecekleri hazırlamak için Beko Vitaminist yardımcı oluyor. Okula dönüş ile birlikte çocuklar ve ebeveynler hareketli bir döneme girdi. Sebze ve meyvelerden kolayca hazırlanan içecekler hem lezzetli hem de besleyici bir seçenek sunuyor.

Sağlıklı çocuk

Çocukların severek içtiği, büyüklerin de kolaylıkla hazırladığı meyve ve sebze suları ya da başka bir deyişle smoothie’ler özellikle okul döneminde daha çok tercih ediliyor.

Okula giden çocuklar için birkaç dakika içinde sağlıklı içecekler hazırlamaya yardımcı olan smoothie’ler çocukların protein, mineral, karbonhidrat ve vitamin ihtiyaçları için öneriliyor. Ebeveynler böylece çocuklarına içinde katkı maddeleri olmayan ev yapımı içecekler vermiş oluyor.

Çocukların okula götürmesi veya çalışan yetişkinler için birçok farklı küçük ev aletleri markası meyve sebze suyu hazırlamayı kolaylaştıran çözümler sunuyor. Beko turuncu ve mor yeni renk seçenekleri ile Vitaminist BKK 3098 Blender’da birçok farklı avantajı bir araya topluyor.

Sağlıklı çocuk içecekleri taşınabilir şişe ile hep yanınızda

Çocuğunuzun beslenme çantasına, evde kendinizin güvenle hazırladığınız meyve ve sebze suyunu ekleyebilirsiniz. Önce Beko Vitaminist ile onun en sevdiği meyvelerden ve sebzelerden oluşan içeceği kolaylıkla hazırlayın. Sonra da Vitaminist’in 600 ml’lik taşınabilir şişesi ile beslenme çantasına rahatlıkla yerleştirin. Şişe pratik içme ağızlığı ile kullanım kolaylığı da sunuyor.

Kuruyemişler için de kullanılabiliyor

Vitaminist meyve ve sebzelerin yanında sağlıklı kuruyemişleri de 350 W motor gücü, 22.000 RPM yüksek dönüş hızı ve 2 kademeli hız ayarı sayesinde kısa sürede pürüzsüz hale getiriyor.

Kırılmaz, çizilmez ve koku yapmaz özelliği, paslanmaz çelik parçalama bıçağı ve kaydırmaz ayakları sayesinde uzun yıllar sağlıklı ve pratik kullanım olanağı sunuyor.

Daha fazla bilgi için: www.beko.com.tr

CEVAP VER