Alerji vegan sertifikalı bebek bakım için Rossmann

Alerji vegan sertifikalı bebek bakım için Rossmann mağazasından BabyDream Med ürünlerine ulaşabilirsiniz. Avrupa Alerji Araştırma Vakfı ve Vegan onaylı şampuan, yıkama jeli, bakım losyonu ve kremi renklendirici, koruyucu, parafin yağlar ve lanolin içermiyor.

Alerji vegan sertifikalı bebek

Yenidoğan bebeklerin hassas cildinin ihtiyaçlarına uygun geliştirilen ve Rossmann mağazalarında bulabileceğiniz BabyDream Med ürünleri Avrupa Alerji Araştırma Vakfı ECARF tarafından onaylanmış. Vegan sertifikası da olan ürünler koruyucu, renklendirici, parafin yağlar ve lanolin içermiyor.

Yıkama Jeli ve Şampuanı saf bitkisel içeriklerden oluşuyor, sabun içermiyor, vücudun nem dengesini organik içeriklerle sağlıyor.

Baby Dream Med Bakım losyonu kuru ciltler için formüle edilen içeriğinde shea yağı ve çuha çiçeği yağı bulunuyor. Losyon hızlı emilim özelliği ile cilde kolayca uygulanabiliyor.

Hassas ciltli yetişkinlerin kullanımına da uygun olan serinin tüm ürünleri vegan sertifikalı.

Alerji vegan sertifikalı bebek

BabyDream Med Yüz Kremi zengin emülsiyonu ile yoğun bakım yaparken, Yoğun Bakım Kremi ise çok kuru ciltler için öneriliyor. Ürün, gliserin ile nemi hapsederken ve Shea yağı ile cildin yağ dengesini sağlamaya yardımcı oluyor. Mikro gümüş içeriği ise cildin yüzeyinde koruyucu bir film oluşturuyor.

Alerji vegan sertifikalı bebek yetişkin bakım ve organik gıda ürünleri Rossmann mağazalarında

Rossmann drogeriemarkt (kişisel bakım, kozmetik ve sağlık marketi) konseptiyle  1972 yılında Dirk Rossmann tarafından Almanya’da kuruldu. Almanya dışında ilk mağazasını 1992 yılında Polonya’da açan Rossmann’ın bugün Almanya, Polonya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Arnavutluk ve Türkiye’de toplam 5.000’in üzerinde mağazası bulunuyor.

Türkiye’de 2009 yılında çalışmaya başlayan Rossmann 100 mağazası bulunuyor. Rossmann, mağazalarında cilt ve vücut bakımı (organik ve vegan serileri dahil), ağız ve diş bakımı, saç bakımı, bebek bakımı, ithal ve yerli parfümler, organik gıda, atıştırmalık gıda, sağlık ve hijyen, ev temizliği, ev idaresi, medya, kitap, kırtasiye, oyuncak, dekorasyon ve hediyelik eşya ürünleri bulunuyor.

Rossmann’ın, Rossmann Kalite Markaları olarak tanımladığı, kendisine ait 40 civarında markası ve 3000 civarında ürünü bulunuyor. Ürünler “kaliteli ve uygun fiyat” ilkesi ile tüketiciye sunuluyor.

Örneğin Alterra Sertifikalı Doğal Kozmetik markası ürünler organik içerik maddeler ile doğaya sorumluluk dolu bir yaklaşım ile üretiliyor.

Daha fazla bilgi için: www.rossmann.com.tr

CEVAP VER