Doğa, spor ve Ayvalık çocukları bekliyor

Doğa, spor ve Ayvalık 2-12 yaş için hazırlanan programla 4-6 Haziran tarihleri arasında çocukları bekliyor. Gymy Kids iş birliği ile D-Resort Murat Reis Ayvalık, “Doğaya Kaçış Seyahati”ne ev sahipliği yapıyor.

Doğa spor Ayvalık

Uzun dönem kapalı ortamda kalan çocuklar, açık havada hareket etmeyi özledi. D-Resort Murat Reis Ayvalık ve Gymy Kids, 2-12 yaş çocuklara doğada spor, sanat ve kültürel keşifler ile dolu “Doğaya Kaçış Seyahati” programını hazırladı.

4 – 6 Haziran tarihleri arasında çocuklar, hem doğada spor yapıyor, hem de D-Resort Murat Reis Ayvalık’ta gastronomik deneyimler yaşıyor.

Doğa, spor ve Ayvalık buluşuyor

D-Resort Murat Reis Ayvalık, çocukların spora, sanata ve doğaya yakın büyümesini önemseyen Gymy Kids iş birliği ile Ayvalık’ta eğlenceli bir etkinlik hazırladı.

“Doğaya Kaçış Seyahati” ile çocuklar, üç boyunca bahçede spor oyunları, sahilde sanat ve kil atölyeleri, Cunda Adası turu, Küçükköy’de sanat turu aktivitelerine katılıyor.

Doğa spor Ayvalık

Ayvalık doğasında dolu dolu zaman geçiriyor, öğle ve akşam yemeklerinde D-Resort Murat Reis Ayvalık’ın gastronomik lezzetlerini tadıyorlar.

Kamp ateşinde buluşarak masal ve müzik dolu bir eğlence ile günü tamamlıyorlar.

Doğa ile buluşan çocuklar, geçtiğimiz yıl yangında zarar gören alanlara fidan dikerek doğanın yeninden canlanmasına da katkıda bulunuyor.

Doğaya Kaçış Seyahati Programı

Çocukların ebeveynler ile katıldığı 4-5-6 Haziran tarihlerinde gerçekleşen etkinlik programı konaklama, yemek ve tüm aktivite olanakları dahil sunuluyor.

  • 4 Haziran Cuma – 1. gün

Otele varış, Tanışma çemberi, Öğle yemeği, Bahçede spor oyunları, Sahilde sanat atölyeleri, Akşam yemeği, Kamp ateşi ile Masal ve Müzik.

  • 5 Haziran Cumartesi – 2. gün

Sabah sporu, Kahvaltı, Doğa yürüyüşü, Fidan dikimi, Öğle yemeği, Cunda Adası turu, Akşam yemeği, Kamp ateşi ile Masal ve Müzik.

  • 6 Haziran Pazar – 3. gün

Sabah sporu, Kahvaltı, Kil Atölyesi, Küçükköy turu ve İstanbul’a dönüş

CEVAP VER