Doğal organik bebek yatağı ile sağlıklı uyku

Doğal organik bebek yatağı seçerek, bebeğiniz için sağlıklı rahat bir uyku ve omurga gelişimi sağlayabilirsiniz. Öncelikle yatak üretiminde kullanılan malzemeleri inceleyin.

doğal organik bebek yatağı

Uyku, bebeklerin anne sütü ile birlikte en önemli besin kaynağı. Bebeğin rahat uyuması ve uykuda geçirdiği zaman, hem bebek hem de anne için çok değerli. Anne karnında en rahat uyku ortamında gelişimini sürdüren bebek, doğumdan sonra ilk 6 ay zamanının çoğunu uyuyarak geçiriyor. Vücut ve omurga gelişiminde bebeğin uyduğu zeminin önemli bir etkisi var.

Bebeklerimizin uyudukları zeminin doğru olması için bebek yatağı seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Bebeğimizin üzerinde uzun zaman geçirdiği yatağının üretiminde hangi malzemeler kullanıldı? Doğal organik bebek yatağı nası olur? Sağlıklı bir uyku için bebek yatağı alırken hangi içeriklerin nasıl olması önemli?

Doğal Organik Bebek Yatağı Usbedding Baby Nature

Bebekler için doğal ve organik içerik ile üretilmiş yatakları sizin için araştırmaya başladık. İlk olarak % 100 Yerli Üretim olan Usbedding Baby Nature bebek çocuk yataklarını inceledik.

Usbedding Baby Nature bebek yatağı modelinin içinde pamuk, yün ve paket yay sistemi kullanılıyor. Yataklar tamamen doğal ürünler ve el işçiliği ile üretiliyor. Bütün malzemeler koton ipliklerle birbirlerine dikilerek sabitleniyor.

Bebek yatağında kullanılan paket yay sistemi sayesinde yaylar birbirinden bağımsız hareketler yaparak bebeğinizin vücudunu tam destekliyor.

Usbedding Baby Nature orta sertlikte üretiliyor. Yatağın içindeki pamuk katmanları bebeğinizin kışın sıcak, yazın serin bir zeminde uyumasını sağlayarak vücut kliması özelliği gösteriyor.

Yatağın kılıfı %100 organik pamuktan dokunuyor.

Sağlıklı bebek yatağına ulaşabilmek için uzun süren Ar-Ge çalışmaları ile hazırlanan Usbedding Baby Collection doğal yataklar üretilirken sünger, yapıştırıcı, silikon, elyaf ve keçe gibi petrokimya ürünü malzemeler kullanılmıyor. Sadece organik pamuk, yün, kaz tüyü ve latex gibi doğal malzemeler kullanılıyor.

doğal organik bebek yatağı

Doğal Organik Bebek Yatağı sertliği nasıl olmalı?

Bebek yatakları çok sert ve çok yumuşak olmamalıdır. Çok sert bir bebek yatağı; bebeğin kaslarını yorarak uykuya dalmasını zorlaştırırken, çok yumuşak bir bebek yatağı da ağız ve burnun içeri gömülerek bebeğin nefes almasını zorlaştırabilir. En uygunu, orta sertlikte bir bebek yatağı olmasıdır.

Bebek yatakları, bebeklerin vucut gelişimine göre ortalama 5 sene kullanılabilir.

Usbedding Doğal Bebek Yatağı Baby Nature

İçindekiler: Pamuk katmanı, Pamuk katmanı, Yün, Paket Yay Sistemi, Yün, Pamuk katmanı.

Sertlik: İdeal olan orta sertlikte.

Yükseklik: 20 cm yüksekliğinde.

Garanti: Teslimat süresinden itibaren 10 yıl deformasyonlara karşı garantili.

Daha fazla bilgi ve online sipariş için: www.usbedding.com

CEVAP VER