Organik Bebek Giyim için LC Waikiki Koleksiyonu

Organik bebek giyim için LC Waikiki özel koleksiyon hazırladı. 0-18 ay bebekler için tulum, hırka, çıtçıtlı body ve yenidoğan setleri organik pamuktan üretiliyor.

Organik Bebek Giyim

Pamuk, en çok kimyasal ilaç kullanılan tarım ürünlerinden biri olarak biliniyor. Kimyasal tarım ilaçlarını taşıyan pamuktan üretilen giysiler ile tenimiz bu ilaçlarla da temas etmiş oluyor. Organik pamuk yetiştirilirken ise kimyasal ilaç kullanılmıyor. Organik sertifika kuruluşları tohumdan ürün alınıncaya kadar tüm aşamaları kontrol ediyor.

Özellikle hassas bebek cildi için giysi seçimine ayrı bir özen göstermek gerekiyor. Organik pamuktan üretilen bebek ve çocuk ürünlerine ulaşmak her geçen gün daha da kolaylaşıyor. Tüketicilerin tercihleri doğrultusunda artık birçok marka yeni koleksiyonlar oluşturmaya başladı. LC Waikiki de bu markalardan biri oldu.

Annelerin ihtiyaçları doğrultusunda yeni doğan bebek koleksiyonunda yüzde yüz organik pamuktan üretilen parçaları ekleyen LC Waikiki, 0-18 ay aralığındaki bebekler için tulum, hırka, çıtçıtlı body ve yenidoğan setleri hazırladı.

LC Waikiki’nin yeni doğan bebeklere özel yüzde yüz organik pamuk kullanarak hazırladığı koleksiyon ile hassas bebek cildi daha sağlıklı giysiler içinde korunuyor. Anneler de gönül rahatlığıyla bebeklerini güvende hissediyor.

Organik bebek giyim koleksiyonunda hem kız hem de erkek bebek için özel modeller yer alıyor. Naturel renkler öne çıkarken, tasarıma hayvan figürleri ile neşe katılmış.

Organik bebek giyim seçenekleri

LC Waikiki yeni doğan bebek koleksiyonu; hastane setleriyle ilk günden bebeklerin yanında yer almaya başlıyor.

Çıtçıtlı bodyler, zıbınlar, patikli tulumlar, bereler, triko hırkaların da yer aldığı koleksiyon, bebeklere günün her saatinde güvenli bir rahatlık sunuyor.

Organik Bebek Giyim

LC Waikiki online satış sitesinin Bebek kategorisinde, Kız ve Erkek bebek Yenidoğan alt kategorisi altında tüm organik koleksiyonu inceleyebilirsiniz. Organik pamuktan üretilen ürünler için, ürün adında ve bilgi sayfasında “organik” olduğu belirtiliyor.

Koleksiyondaki ürünlerin fiyatlarına bakarsak, organik pamuklu Bere, Tişört ve Pantolondan oluşan 3’lü Takım 35.95 TL’den satışa sunuluyor.

Organik Pamuklu Yenidoğan Hediye Seti (Bere + Mama önlüğü + Çıtçıtlı body + Yenidoğan üst + Yenidoğan alt) fiyatı ise 49.95 TL olarak görünüyor.

Organik Pamuklu Hırkanın fiyatı ise 35.95 TL olarak belirlenmiş.

Organik bebek giyim ürünlerinde özel indirimli fiyatları takip etmenizi öneririz.

Daha fazla bilgi ve online alışveriş için: www.lcwaikiki.com

CEVAP VER