Sağlıklı beslenme eğitimi almak ister misiniz?

Sağlıklı beslenme, güvenli gıda ve bilinçli tüketici hedefiyle “Annem Denetimde ile Bilinçlen Semineri” 10 Şubat’ta İstanbul’da gerçekleşiyor. Anneler, babalar, eğitmenler, okul yöneticileri ve mutfak alışverişi yapan herkese yönelik uzmanların bilgi verdiği seminere kayıt için acele edin.

Sağlıklı beslenme

Annem Denetimde sosyal medya hesapları ile doğal, organik, güvenli ve sağlıklı beslenme için tüketicileri bilinçlendiren Diyetisyen Gülden Kılınç Doğan, sorularımıza uzmanlardan ve üreticilerden doğrudan cevap alabileceğimiz bir seminer düzenliyor.

10 Şubat Cumartesi günü Mercure İstanbul City Bosphorus Otel‘de saat 10.00-17.00 arası gerçekleşecek “Annem Denetimde ile Bilinçlen Semineri” sonunda katılım belgesi de veriliyor. Gülden Kılınç Doğan’dan seminer hakkında bilgi aldık.

Sağlıklı beslenme için önereceğiniz firmalara ve ürünlere nasıl ulaşabiliriz?

Annem Denetimde sosyal medya hesaplarına gelen “Sağlıklı beslenme için önereceğiniz firmalara ve ürünlere nasıl ulaşabilirim?” sorularının artması üzerine, bugüne kadar elde ettiğim bilgi ve tecrübeleri bir eğitim ile insanlara aktarmaya karar verdim.

“Annem Denetimde ile Bilinçlen Semineri” neler öğretiyor?

Eğitimlere katılan kişiler gıdaları nasıl saklamaları gerektiğini, gıda güvenliğinin önemini, ürün alırken etiketleri nasıl okumaları gerektiğini öğreniyor. Gıdalarla ve gıda dışında alınan toksinler ve vücuttan nasıl atabilecekleri hakkında bilgi sahibi oluyorlar.

Doğal ve organik tarım arasındaki farkı ve nedenleri ile sağlıklı beslenmeyi de anlatacağız. Sağlıklı üretim yapan üreticileri tanıyabilecek ve doğrudan sorularını sorabilecekler.

“Okul kantinlerinde satılan ürünleri, yemekhanelerde verilen yemekleri, köy ürünüyüm, doğalım diyenleri, organik sertifikası olmadan organik yazanları nasıl kontrol edebilirim?” sorusunun cevaplarını Gıda Analizleri ve Gıdalarda Taklit ve Tağşiş eğitiminde bulabilirsiniz.

Gıda Güvenliği eğitiminde cevabını bulacağınız sorular: Besinler birbirlerinden nasıl etkilenir? Gıdaları nerede ve nasıl saklamalıyız? Gıda alışverişi yaparken dikkat etmemiz gerekenler neler? Gıdaların bozulma sıcaklıkları. Gıda zehirlenmesi nasıl oluşur? Okulda ya da dışarıda tükettiğimiz gıdalardan zehirlenirsek neler yapmamamız gerekiyor?

Annem Denetimde ile Bilinçlen Semineri Programı

Sağlıklı beslenme

Seminerde sorularınızı uzmanlara ve üreticiler rahatlıkla sorabilirsiniz.

  • Gıda Güvenliği – Baş Denetçi ve Diyetisyen Nilay Aytaç Kartal
  • Etiket Okuma – Gıda Mühendisi Evrim Pamuk Balyalı
  • Gıda Analizleri ve Taklit Tağşiş Yapılan Gıdalar – Baş Denetçi ve Diyetisyen Gülden Kılınç Doğan
  • Annelerin Ürün Tüketiminin Çocuklara Etkisi – Doç. Dr. Sezen Bozyiğit
  • Vücudumuza Aldığımız Toksinler ve Şelasyon – Gaps Practitioner Dr. Didem Gülmez
  • Nedenleriyle Doğal ve Organik Beslenme – Baş Denetçi ve Diyetisyen Gülden Kılınç Doğan
  • Üretici Köşesi – Baş Denetçi ve Diyetisyen Gülden Kılınç Doğan

Seminere nasıl katılabiliriz?

Seminer biletlerini Annem Denetimde sosyal medya hesaplarına ve e-mail adresine mesaj göndererek veya www.saklicennet.com.tr ve www.eskimaya.com/dogal-dukkan internet sitelerinden alabilirsiniz.

Annem Denetimde’nin sosyal medyada yaptığı anket sonucu, haftasonuna talep daha fazla olduğu için şimdilik seminer sadece haftasonu yapılıyor. Bir sonraki eğitimin tarihi henüz belli değil ancak sonbaharda yapılması planlanıyor.

Annem Denetimde kimdir ? 

Annem Denetimde’nin kurucusu Diyetisyen Gülden Kılınç Doğan kendisini şöyle anlatıyor:

Ben Saruhan’ın annesi, diyetisyen, Gaps Practitioner, doğal yaşam ve beslenme koçu, organik beslenme danışmanı, aynı zamanda bir baş denetçi, “Annem Denetimde” markasının da sahibiyim.

Gelecek nesillerin daha sağlıklı olması, hastalıkların önlenmesi, ailelerin ve okulların bilinçlenmesi, üreticilerin daha sağlıklı ürünler üretmesi için her bir zincire destek oluyorum.

CEVAP VER