Anne Bebek Çocuk Fuarı doğal organik ürün ve etkinlikler

Anne Bebek Çocuk Fuarı doğal organik ürün ve etkinliklere bu yıl daha çok yer veriyor. 15-17 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşen fuarda, ebeveynler bilgi alırken çocuklar hem öğreniyor hem eğleniyor. Çocuklar için Tazedirekt ücretsiz doğal yaşam atölyeleri düzenliyor.

Anne Bebek Çocuk Fuarı doğal organik

Anne, bebek ve çocuk ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetlerin, atölyelerin, seminerlerin, şovların ve bol bol hediyenin olduğu İBS Anne Bebek Çocuk fuarı bu yıl daha da gelişerek devam ediyor.

Fuarda bu yıl özellikle doğal ve organik ürünlerin çoğalması, çocuklar için doğal yaşam atölyelerinin de olması bizleri sevindiriyor.

Anne Bebek Çocuk Fuarı doğal organik yaşam çocuk atölyeleri

Tazedirekt, doğal gıdalarla, doğru beslenmeyi ve çevre bilincini eğlenceli bir bakış açısıyla IBS Anne Bebek Çocuk Fuar’ında anlatıyor.

Taze, doğal ve katkısız lezzetleri kaynağından tüketicilere ulaştırmak için etin safını, sütün günlüğünü, sebze ve meyvenin en doğalını, sadece kendi standartlarına uygun yerel çiftliklerden temin eden online alışveriş markası Tazedirekt, sağlıklı beslenme ve doğayı koruma kavramını yeni nesillere aktarmak için “yarınlara bilinçle yaklaşma” atölye çalışmaları düzenliyor.

Anne Bebek Çocuk Fuarı doğal organik

15-17 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen fuarda üç gün süresince, çocuklar ücretsiz atölye çalışmalarına katılabilir.

Atölyelerde çevre bilinci, yerel üretimi desteklemek, israfı azaltma ve doğayı koruma konuları ele alınıyor.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinliklerde Tazedirekt Ekibi çocuklara süt, ayran, katkısız ve doğal yiyecekler ikram ediyor.

Çocuklarının; Ek Biç Ye İç ile Tohum Topu atölyesi, Begum Atakan atölyesi, Akıllı Saksı atölyesi ve Krem Karamel ile Tabaktan Hikayeler atölye çalışmalarına katılmasını isteyen anneler ve babalar, program ile kayıt koşullarına @tazedirekt instagram hesabından ulaşabilirler.

Tazedirekt “Yarınlara Bilinçle Yaklaşma” Atölye Programı

 • 15 Aralık Cuma
  Tohum Topu atölyesi 15:00-16:00 (15’er dakikadan 4 seans)
  Begum Atakan atölyesi 16:15-17:15 (15’er dakikadan 4 seans)
  Akıllı Saksı atölyesi 17:30-18:30 (15’er dakikadan 4 seans)
 • 16 Aralık Cumartesi
  Tohum Topu atölyesi 13:00-14:00 (15’er dakikadan 4 seans)
  Begum Atakan atölyesi 14:30-15:30 (15’er dakikadan 4 seans)
  Akıllı Saksı atölyesi 16:00-17:00 (15’er dakikadan 4 seans)
 • 17 Aralık Pazar
  Atölye Krem Karamel ile Tabaktan Hikayeler 13:30-14:30 (30 dakikadan 2 seans)

Fuar hakkında daha fazla bilgi için: www.ibsfuar.com

CEVAP VER